Oferta
Telefon :

793 021 364

Lokalizacja :

Warszawa, Ursynów, PL

Układy funkcjonalne

Rysunki linearne 2d, podobne do rzutów proponowanych przez deweloperów jednak bardziej szczegółowe. Pokazują w skali rozmieszczenie mebli oraz wyposażenia. Zawierają:


- do 4 aranżacji danej przestrzeni


Dla kogo? Dla klientów, którzy chcą przeanalizować możliwości funkcjonalne pomieszczeń, sami chcą zająć się doborem kolorów, materiałów i wyposażeniem wnętrza.
Projekt koncepcyjny

Indywidualny projekt koncepcyjny wnętrza, zawierający:


- projekt wnętrza na podstawie dostarczonych wymiarów

- min. 2 koncepcje projektowe układu funkcjonalnego wnętrza

- tablice inspiracji (moodboard), przedstawiającą zaproponowany styl, kolorystykę i aranżację wnętrza

- wizualizacje projektowanych przestrzeni.


Dla kogo? Dla klientów, którzy chcą przeanalizować możliwości funkcjonalne pomieszczeń, oczekują porady w doborze kolorów i materiałów wykończeniowych, sami chcą zająć się wyszukiwaniem materiałów, umeblowania i wyposażenia wnętrza.
Projekt kompleksowy

Indywidualny projekt szczegółowy wnętrza, zawierający:


- inwentaryzacje

- min. 2 koncepcje projektowe układu funkcjonalnego wnętrza z tablicą inspiracji (moodboardem)

- wizualizacje

- projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych (rozmieszczenie wyposażenia wnętrza, zmiany w instalacjach, projekt zabudowy stolarskiej)

spis elementów wyposażenia wnętrza, będących integralną częścią projektowanej przestrzeni


Dla kogo? Dla klientów, którzy oczekują szczegółowego projektu pomieszczeń wraz z doborem ich wyposażenia i materiałów pod zadany budżet
Projekt kompleksowy z nadzorem autorskim

Indywidualny projekt szczegółowy wnętrza, zawierający:


- inwentaryzacje

- min. 2 koncepcje projektowe układu funkcjonalnego wnętrza z tablicą inspiracji (moodboardem)

- wizualizacje

- projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych

- spis elementów wyposażenia wnętrza, będących integralną częścią projektowanej przestrzeni

- nadzór autorski na budowie


Dla kogo? Dla klientów, którzy oczekują szczegółowego projektu pomieszczeń wraz z doborem jego wyposażenia i materiałów - oraz nadzorem prac wykończeniowych na budowie przez doświadczonego projektanta wnętrz

Co oferujemy

Etapy współpracy


 • 1Konsultacje

  Proces projektowy rozpoczynamy analizując z klientem jego preferencje i oczekiwania. Pierwsze spotkanie jest również okazją do rozwiania wszelkich wątpliwości, by dopytać o praktyczność rozważanych materiałów, możliwości ustalonego budżetu i sensowność konkretnych rozwiązań.

 • 2 Inwentaryzacja

  Przed rozpoczęciem pracy nad koncepcją wykonywana jest dokumentacja fotograficzna oraz dokładne pomiary przestrzeni przeznaczonych do zaprojektowania. Możliwa jest również współpraca na przekazanych przez Inwestora rzutach od dewelopera lub własnych pomiarach.

 • 3 Koncepcja

  Na podstawie inwentaryzacji / przekazanych pomiarów oraz przeprowadzonej rozmowy opracowywane są kolejno: układ funkcjonalny, moodboard, model 3d wnętrza, wizualizacje, zarys budżetu.

 • 4 Projekt wykonawczy

  Po zaakceptowaniu wizualizacji oraz zarysu budżetu przygotowywany jest szczegółowy projekt techniczny, który zawiera wszelkie niezbędne informacje, rysunki, materiały - potrzebne wykonawcom wszystkich branż do rozpoczęcia prac na inwestycji. Projekt wykonawczy zawiera również listę produktów wyposażenia w formie tabeli.

 • 5 Realizacja/ Nadzór autorski

  Etap realizacji projektu i nadzoru autorskiego podczas którego dokładamy starań aby cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z Inwestorem i ekipami wykonawczymi.

 • 6 Sesja zdjęciowa

  Po zakończeniu wszystkich etapów projektowych za zgodą inwestorów wykonujemy sesję zdjęciową, w celu udokumentowania najpiękniejszych realizacji.

Skontaktuj się
z nami.