O nas
Telefon :

793 021 364

Lokalizacja :

Warszawa, Ursynów, PL

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych - domów, apartamentów oraz mieszkań. Wyróżnia nas profesjonalne podejście, które przejawia się dopracowanymi projektami, bez przypadkowości, z dbałością o detal, przemyślanym procesem projektowym, efektywną komunikacją, dotrzymywaniem terminów. Wychodzimy z założenia, że podstawą wykonania niepowtarzalnego, funkcjonalnego oraz przyjaznego wnętrza jest dobra współpraca, która pozwala cieszyć się końcowym efektem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Bezpośredni kontakt - jako właścicielka pracowni osobiście zaangażowana jestem w każdy projekt. Dzięki temu od początku masz pewność, że rozmawiasz z osobą faktycznie odpowiedzialną za Twoje wnętrza, a połowa przekazanych informacji nie umknie po drodze.
  • Kompetencja – projektowane przez nas wnętrza są nie tylko dopracowane pod kątem estetycznym, wizualnym ale również przemyślane pod względem funkcjonalnym i technicznym. To wszystko w połączeniu z pracą w budżecie pozwala na dostosowanie wnętrz nie tylko do gustów i potrzeb, ale też do możliwości finansowych i finalne przełożenie projektu na rzeczywistość 1:1.
  • Zaangażowanie – wybierając naszą pracownię masz gwarancję indywidualnego podejścia oraz realnego zainteresowania Twoimi potrzebami. Nie jesteśmy dużą firmą, która produkuje masowo podobne do siebie projekty. Nie stawiamy na ilość projektów, tylko na ich jakość.
  • Niezależność – proponujemy produkty z różnych sklepów i przedziałów cenowych. Nie jesteśmy związani z żadnym sklepem na wyłączność, produkty dobieramy więc tak, aby jak najlepiej pasowały do założeń projektowych.
  • Czas – Cały proces projektowy jest przemyślany pod kątem odpowiedniej ilości czasu na wykonanie każdego etapu oraz pod kątem rozsądnej ilości czasu dla klienta na podjęcie decyzji dotyczących jego wnętrz. Dajemy gwarancję terminowości.
  • Współpraca zdalna – mamy wprawę w wykonywaniu projektów online dla klientów z całej Polski, a nawet zza granicy.
  • Referencje – możemy pochwalić się szeregiem zadowolonych klientów, których opinie możesz znaleźć w wizytówce Google lub na facebookowym fanpage’u.
Wyceń projekt
Opinie
DominikaKobyłka k. Warszawy
EwaHrubieszów
MiłoszWarszawa
AgnieszkaSokołów Podlaski
MarcinWarszawa

" Magda zaprojektowała nasze mieszkanie dbając o każdy szczegół. Na każdym etapie naszej współpracy była bardzo pomocna. Nasze mieszkanie jest piękne i funkcjonalne. Projekt przerósł nasze oczekiwania. "

" Indywidualne podejście do klienta, doradztwo na najwyższym poziomie, projekt dla mnie i dla wykonawców jak najbardziej czytelny. Przede wszystkim profesjonalnie. Jak najbardziej polecam. "

" Profesjonalne podejście już od pierwszego spotkania. Świetne pomysły oraz przywiązanie do szczegółów sprawiły, że wnętrze domu nie tylko prezentuje się znakomicie ale jest przede wszystkim praktyczne i wygodne. Na plus zaskoczyła nas wiedza techniczna, projekt wykonawczy oraz nadzór, który zwolnił nas z kontaktu z wykonawcami przy ustalaniu kolejnych etapow wykończenia. "

" Polecam w 200%. Profesjonalne podejście od projektu do nadzoru, Magda nie tylko stworzyła piękne wnętrze ale również ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązania. Aranżacja została w stu procentach dopasowana do moich potrzeb i gustu. Otwartość na dyskusje. Dokumentacja wykonawcza przygotowana niezwykle profesjonalnie, dbałość o każdy szczegół. Z czystym sumieniem polecam gorąco każdemu. "

" Pani Magdalena potrafi przede wszystkim przełożyć projekt na stan rzeczywisty. Poprowadzić remont zgodnie z założeniami i zrealizować wizję 1:1, jak się okazało na podstawie wcześniejszych doświadczeń z innymi projektantami, nie jest takie oczywiste. Doceniam za duże zaangażowanie, nie tylko ładny efekt wizualny ale również dobre rozwiązania funkcjonalne. "

Oferta pracowni.