Mieszkanie inwestycyjne
Telefon :

793 021 364

Lokalizacja :

Warszawa, Ursynów, PL

O projekcie

Najważniejszym aspektem aranżacji tych przestrzeni była ich funkcjonalność. Ważne by przestrzeń była ergonomicznie wykorzystana, a poruszanie po niej łatwe i przyjemne.

Sypialnia ubrana została w tkaniny i wyposażona w pojemną szafę oraz miejsce do pracy. Fronty szafy zostały wykończone płytą laminowaną o włoskim rodowodzie, charakteryzują się głęboką i wyszukaną strukturą powierzchni oraz niezwykłym kolorem zmieniającym swój odcień w zależności od kąta padania światła. Dodatkową rolę spełnia tu właśnie światło. Ma charakter praktyczny ale i dekoracyjny - nadaje wnętrzu klimat, pomogą zaakcentować elementy wystroju oraz podkreśla poszczególne strefy pomieszczenia.

Lokalizacja

Mokotów, Warszawa

Metraż

45 m2

Data

2018

Zdjęcia

Piotr Czaja

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu wnętrza?

Wypełnij formularz, wyślij maila na pracownia@gajdemskawnetrza.pl
lub zadzwoń 793 021 364.
Jeżeli podoba Ci się to co robimy i potrzebujesz pomocy przy zaprojektowaniu wnętrza, skontaktuj się mailowo, telefonicznie lub wypełnij krótki formularz, dzięki któremu poznamy bliżej charakter Twojej nieruchomości. Po uzyskaniu informacji skontaktujemy się bezpośrednio i prześlemy szczegółową ofertę współpracy. Przycisk poniżej przeniesie Cię do zewnętrznego formularza Google.
Wypełnij formularz