Projektowanie wnętrz


Wykonuję kompleksowe projekty przestrzeni - od koncepcji, przez dobór materiałów i produktów, projekt wykonawczy, po nadzór autorski. Moja praca twórcza obejmuje głównie przestrzenie prywatne; wnętrza domów, mieszkań, apartamentów jak i również ich wyodrębnione części w postaci pojedynczych pomieszczeń.Projekty mebli


Projekty uzupełniam meblami wykonanymi według indywidualnych wytycznych. Pozwala to na zapewnienie optymalnej funkcjonalności, służy wyeksponowaniu detali oraz podkreśla charakter wnętrza.
Home staging


Przygotowuję nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.Etapy pracyRozmowa
Rozmowa Podczas pierwszego spotkania poznaje Wasze oczekiwania i upodobania oraz określamy drogę, którą będziemy podążać podczas naszej współpracy.

Inwentaryzacja
Inwentaryzacja Przed rozpoczęciem pracy nad koncepcją wykonuje dokładne pomiary wnętrza zwane inwentaryzacją oraz dokumentację fotograficzną. Jeśli inwestycja jest jeszcze na etapie projektowania bądź realizacji – możliwa jest współpraca na przekazanych przez Inwestora projektach, a samą inwentaryzację wykonuje jak tylko jest to możliwe aby sam projekt wykonawczy bazował już tylko na wymiarach faktycznych.

Koncepcja
Koncepcja Na podstawie inwentaryzacji / przekazanych wymiarów oraz przeprowadzonej rozmowy wykonuje model 3d wnętrza, z poszanowaniem wcześniejszych ustaleń.

Projekt wykonawczy
Projekt wykonawczy Po zaakceptowaniu koncepcji wykonuje szczegółowy projekt techniczny, który zawiera wszelkie niezbędne informacje, rysunki materiały - potrzebne ekipie wykonawczej oraz stolarzowi do rozpoczęcia prac na inwestycji.

Realizacja
Realizacja Rozpoczynamy etap realizacji projektu i nadzoru autorskiego podczas którego dokładamy starań aby cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pozostaje w ciągłym kontakcie z Inwestorem i ekipami wykonawczymi.

Współpraca
Dalsza współpraca Jestem niezmiennie wzruszona kiedy możemy wraz z Klientem, wszystkimi podwykonawcami zamknąć front robót i podziwiać naszą wspólną pracę. Po sukcesywnym zakończeniu realizacji projektu utrzymujemy kontakt i służę poradą.WRÓĆ DO GŁÓWNEJ